Uroczyste wprowadzenie Kierownika Posterunku Policji w Charsznicy.

Uroczyste wprowadzenie Kierownika Posterunku Policji w Charsznicy.

W Posterunku Policji w Charsznicy zaszły zmiany. Dowodzenie charsznickimi policjantami przejął starszy aspirant Krzysztof Kałużny, któremu nowe obowiązki zostały powierzone przez Kierownictwo KPP w Miechowie. 

Uroczyste przekazanie  obowiązków kierownika Posterunku Policji w Charsznicy nastąpiło w dniu 16 sierpnia 2017 roku w obecności Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji  w Miechowie mł.insp. Wojciecha Domagały, Zastępcy Naczelnika Wydziału Prewencji i Ruchu Drogowego podinsp. Zbigniewa Szarka, Naczelnika Wydziału Kryminalnego asp.szt. Andrzeja Śliwy oraz funkcjonariuszy z Posterunku Policji w Charsznicy.

Nowy kierownik to Policjant z długoletnim stażem. Ostatnie lata służby poświęcił pracy w Wydziale Kryminalnym KPP w Miechowie. Podejmując nowe obowiązki st.asp. Krzysztof Kałużny zobowiązał się dowodzić funkcjonariuszami, wraz z którymi będzie dbał o bezpieczeństwo mieszkańców gminy Charsznica i Gołcza.

Jednocześnie ze swoimi dotychczasowymi obowiązkami oraz podwładnymi pożegnał się asp.szt. Marcin Chaba. Zakończenie wykonywaniem funkcji kierownika związane było z otrzymanym awansem. Swoje nowe obowiązki aspirant Chaba pełni od 1 sierpnia 2017 roku w Zespole Dyżurnych KPP w Miechowie, gdzie na stanowisku dowodzenia przyjmuje zgłoszenia od osób potrzebujących pomocy ze strony Policji.

Obu Panom serdecznie gratulujemy. Życzymy sukcesów i zadowolenia z wykonywania nowych  obowiązków.