Zawody wędkarskie o puchar kierownictwa miechowskiej Policji odbyły się podczas Dni Miechowa.

W ostatnią niedzielę, 25.06.2017 r., podczas odbywających się Dni Miechowa, na zbiorniku wodnym w Parku Miejskim w Miechowie przeprowadzone zostały zawody wędkarskie o Puchar Kierownictwa Miechowskiej Policji. Zawody odbywały się metodą dowolną i zaliczane były do rankingu wędkarza roku 2017. Wzięło w nich udział 15 osób. Zwycięstwo i puchar wywalczył Grzegorz Witos, drugie miejsce zajął Marcin Kaczyński a na najniższym stopniu podium stanął Michał Andryjiszyn. Kierownictwo miechowskiej Policji reprezentował I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Miechowie mł. insp. Wojciech Domagała, który wręczył zwycięzcom puchary a także złożył gratulacje wszystkim uczestnikom zawodów.